son hisse senedi yorumları, bist en son yorumlar, borsa istanbul senet yorumları, hisse yorumu izle, borsa yorumları, yorum borsa, forum bist, hisse net yorum, hisse net forum, hisse önerileri, hangi senetler karlı

Ana sayfa Forumlar A grubu senet yorumları ASYAB Hisse yorumları Yanıtla: ASYAB Hisse yorumları

Tarih: #2246

SÜLEYMAN YEŞİLYURT
Ziyaretçi

Başbakan ERDOĞAN’ın şu açıklamasına dikkat edin dostlar..:

“Bank Asya, bunlar için (yani PARALEL YAPI ve FETHULLAH GÜLEN) için çok önemli işlev gördü. Ama şu anda durumu iyi değil.

Malvarlıklarını satarak likiditelerini artırma gayretindeler. Buna rağmen sıkıntı devam ediyor ve bunu finans sektörü de gayet iyi biliyor. Bu aldığım bir bilgidir, Katar Islamic Foundation burayı alma noktasında değil. Onu ilan ederek kendilerine piyasalarda psikolojik bir destek sağladılar.

Aslında bu SPK tarafından masaya yatırılması gereken bir konu. Burada aldatmaca var, muvazaa var. Katarlılar bunu gelip bizimle konuştular. Ki zaten BDDK müsaade etmediği sürece Katar zaten ortak olamaz. Ama bunlar vatandaşı aldattılar. Vatandaşlar da zannettiler ki Katar’dan güçlü bir fon geliyor ve Bank Asya çok önemli bir yere gelecek. Ama böyle birşey söz konusu değil.”

https://www.canliborsabist.comİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.. KAPAT