, , , , , , , , , , , , , , ,

Ana sayfa Forumlar A grubu senet yorumları ASYAB Hisse yorumları

Bu konu 8 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Zurnacı tarafından 4 yıl 2 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
  • Tarih: #2032 Yanıt

   Recep Güneş

   Yahu alıyorum düşüyor.. Satıyorum çıkıyor.. Amma da fırıldak bir senet yahu.. Bir daha alırsam klavyem bozulsun…

  • Tarih: #2180 Yanıt

   Ayhan

   ASYAB hisselerinde alım için bilgi verilirse sevinirim

  • Tarih: #2246 Yanıt

   SÜLEYMAN YEŞİLYURT

   Başbakan ERDOĞAN’ın şu açıklamasına dikkat edin dostlar..:

   “Bank Asya, bunlar için (yani PARALEL YAPI ve FETHULLAH GÜLEN) için çok önemli işlev gördü. Ama şu anda durumu iyi değil.

   Malvarlıklarını satarak likiditelerini artırma gayretindeler. Buna rağmen sıkıntı devam ediyor ve bunu finans sektörü de gayet iyi biliyor. Bu aldığım bir bilgidir, Katar Islamic Foundation burayı alma noktasında değil. Onu ilan ederek kendilerine piyasalarda psikolojik bir destek sağladılar.

   Aslında bu SPK tarafından masaya yatırılması gereken bir konu. Burada aldatmaca var, muvazaa var. Katarlılar bunu gelip bizimle konuştular. Ki zaten BDDK müsaade etmediği sürece Katar zaten ortak olamaz. Ama bunlar vatandaşı aldattılar. Vatandaşlar da zannettiler ki Katar’dan güçlü bir fon geliyor ve Bank Asya çok önemli bir yere gelecek. Ama böyle birşey söz konusu değil.”

  • Tarih: #2432 Yanıt

   Editör
   Yönetici

   BORSA İSTANBUL’dan KAP’daki AÇIKLAMA:

   “Asya Katılım Bankası (ASYAB.E, Şirket) paylarının işlem sırası, Borsamızın 21 Temmuz 2004 tarihli 206 sayılı Gözaltı Pazarı Genelgesi’nin III. maddesi (b) bendi gereği geçici olarak işleme kapatılmıştır. Bahse konu Genelge gereği Şirket’in payları 30 Eylül 2014 tarihinden itibaren Borsamız Gözaltı Pazarı’nda yeniden işleme açılacaktır.”

   Bu arada Gözaltı Pazarı Genelgesi’nin III. maddesi (b) bendi, “Şirket ve/veya ilgili pazarda işlem gören hisse senetleri işlemlerine ilişkin olağandışı durumların ortaya çıkması” durumunu içeriyor.

  • Tarih: #2441 Yanıt

   Editör
   Yönetici

   BORSA BAŞKANINDAN BANK ASYA AÇIKLAMASI:

   Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Turhan, BIST olarak aldığımız kararlar teknik gereklilikle alınan kararlardır dedi.

   Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim, bir soru üzerine yaptığı açıklamalarda piyasa rasyonalitesi çerçevesinde kararlar aldıklarını ifade etti.

   Turhan, BIST olarak aldığımız kararlar teknik gereklilikle alınan kararlardır. Bank Asya’nın gözaltı pazarı süresi için çalışma yapılıyor. Pay senetlerinin halka arzında şu ana kadar iyi bir sene geçmiyor. Pay senetlerinde nitelikli yatırımcının işlem yapacağı özel pazar kuruyoruz ifadelerini kullandı.

  • Tarih: #3823 Yanıt

   Gemi ASLANI

   Bank Asya’da parası olanlar ne yapacak?

   TMSF, BDDK’dan aldığı kararı uygulayarak Bank Asya’daki yüzde 63’lük hisselere el koydu. Peki bu banklada parası olanlar ne yapacak?

   Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), bank asya’nın yönetim kurulunu belirleyen imtiyazlı payın yüzde 63’lük bölümünün Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından kullanılmasına karar verdi.

   Bank Asya’da 100 bin TL’nin altında parası olanlar sigorta güvencesi altında olacaklar.

  • Tarih: #4620 Yanıt

   ERCİ

   Sabır ile beklenirse ekmek yenir diye düşünüyorum.

  • Tarih: #5763 Yanıt

   Zurnacı

   Terörist başı FETOŞ’un kırk yıllık saltanatı bitmek üzere.. Yaradan bu çöküşü ona sağlığında yaşayarak gösteriyor. Çünkü bu saltanat sahtekarllıklarla dolu, bu daha başlangıç. Daha acıklı hüzünlü sahnelere gebe, yaşayarak hepsini bir bir göreceğiz.

   Bir hadis-i şerif’te efendimiz şöyle buyurmuş:

   “Kişinin kıldığı namaz seni yanıltmasın. siz onun dinar ile (parayla) ilişkisine bakın!”

   Allah tüm paralelleri ve tepesindeki Türkiye hainlerini kahretsin..

  • Tarih: #1629 Yanıt

   Editör
   Yönetici

   ( Güncelleme: → 2019-10-19 21:42:56 ) / ( Editör )

   ASYAB hissesi 14.7.2016 tarihinde günü 0,87 TL’den ve %-1,14 deger kaybı ile tamamladı. Hisse senedi 0,87 TL’den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların üzerinde bulunuyor.

   [Senet Bilgileri için TIKLAYINIZ → ASYAB Canlı izle]

  YORUM YAZ (veya CEVAPLA)
  Bilgileriniz:
  − 1 = 3

  İptal

https://www.canliborsabist.comİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.. KAPAT