son hisse senedi yorumları, bist en son yorumlar, borsa istanbul senet yorumları, hisse yorumu izle, borsa yorumları, yorum borsa, forum bist, hisse net yorum, hisse net forum, hisse önerileri, hangi senetler karlı

Ana sayfa Forumlar K grubu senet yorumları KARSN Hisse yorumları

Bu konu 2 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Oğuz tarafından 4 yıl 3 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • Tarih: #2113 Yanıtla

  ismail çelenk

  Dev gibi karsana yakışmıyor.. gördükçe üzülüyorum desem yalan olmaz.. 1,20 li seviyeler en az 3-4 olması lazım bu şirketin.. şirket, hisselerine biraz sahip çıksa buralarda olmaz zaten.

 • Tarih: #2114 Yanıtla

  Oğuz

  Bu seneti 2.5 senedır elimde tutuyorum. yaptığı yatrımlar çıkaracağı yeni taxi modeli ile düşünün. türkiyedeki bütün taxi lerın değişimini ve de yolcu münübüslerını vede metrobüsler.

  Bunları hepsını yapma başlangıcı olan 2013 geçti. Şimdi harman toplama zamanı. Yakın fortoto gibi oda başlarda 2,5 liraydı.. şimdi 27 lira.. vede her sene çok iyi karpayı dağıtıyor. yani acayip bir durum olmasa karsan bir sene sonra marsa yolçuluk yapar. Yatırım tavsiyesı değil bu siz de araştırın görün.

 • Tarih: #1828 Yanıtla

  Editör
  Yönetici

  ( Güncelleme: → 2018-09-22 23:23:53 ) / ( Editör )

  KARSN hissesi 21.9.2018 tarihinde günü 1,40 TL’den tamamladı. Hisse senedi 1,4 TL’den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların altında seyrediyor.

  [Senet Bilgileri için TIKLAYINIZ → KARSN Canlı izle]

YORUM YAZ (veya CEVAPLA)
Bilgileriniz:
https://www.canliborsabist.comİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.. KAPAT