son hisse senedi yorumları, bist en son yorumlar, borsa istanbul senet yorumları, hisse yorumu izle, borsa yorumları, yorum borsa, forum bist, hisse net yorum, hisse net forum, hisse önerileri, hangi senetler karlı

Ana sayfa Forumlar A grubu senet yorumları AKPAZ Hisse yorumları

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Borsacı Baba tarafından 4 gün 6 saat önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • Tarih: #10045 Yanıtla

  Jet li

  Akpaz kapanış 24 ve % 9.9 artış la kapandı neyin kafasını yaşıyorsun sen

 • Tarih: #10340 Yanıtla

  Borsacı Baba

  Herkese merhaba. Ben Borsacı Baba. Bir süredir sizlere http://www.borsacibaba.com adresinde hizmet vermekteyiz. Coinler ve hisseler hakkında her türlü bilgi alışverişini yapabileceğiniz sitemizi ziyaret ederseniz sevinirim. Umarım siteyi beğenirsiniz. Maalesef Türkçe websitelerinde çoğu yeni veya hacmi düşük coin ve tokenler hakkında pek bilgi bulunmuyor. Editörlerimiz de bazen yetişemeyebiliyor. Eğer kendi desteklediğiniz ve bilinmesini istediğiniz coin hakkında sitemize gelip insanların ulaşabilmesi için bir şeyler yazarsanız çok mutlu oluruz. Sizi ailemizin bir parçası olmaya davet ediyorum. Herkese bol ve hayırlı kazançlı bir ramazan ve yıl dileriz.

 • Tarih: #1597 Yanıtla

  Editör
  Yönetici

  ( Güncelleme: → 2018-05-21 19:14:48 ) / ( Editör )

  AKPAZ hissesi 2.5.2018 tarihinde günü 0,15 TL’den ve %-6,25 deger kaybı ile tamamladı. Hisse senedi 0,15 TL’den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların altında seyrediyor.

  [Senet Bilgileri için TIKLAYINIZ → AKPAZ Canlı izle]

YORUM YAZ (veya CEVAPLA)
Bilgileriniz:
http://www.canliborsabist.comİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.. KAPAT