“Türkiye’nin En Değerli Markaları” araştırmasında Türk Telekom, altıncı kez üst üste ilk sırada yer aldı.

altinci kez ust uste birinci oldu

Türk Telekom, uluslararası marka değerleme şirketi Brand Finance’nın gerçekleştirdiği “Türkiye’nin En Değerli Markaları” araştırmasında 2014 yılında da zirvede yer aldı.

Açıklanan verilere göre Türk Telekom 5 yıldır ilk sırasında bulunduğu listede, 2 milyar dolarlık değeri ile zirvedeki yerini korudu. Türk Telekom, yenilikçi ürünleri ve hizmetleri ile bölgesel büyümede gösterdiği başarıların yanı sıra Türkiye’ye değer katmayı hedefleyen sosyal sorumluluk projeleri ve kazandığı uluslararası ödüllerle Türkiye’nin en değerli markası unvanını sürdürdü.

Türk Telekom,  geliştirdiği stratejiler ve gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de değişimin ve yenilikçiliğin sembolü haline gelirken, yakınsama ve iletişim alanında geliştirdiği teknolojiler, uluslararası veri pazarında etkin bir oyuncu olma yönünde attığı bölgesel adımlar, sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri ile bir kez daha Türkiye’nin en değerli markası oldu.

Altıncı kez üst üste ‘Türkiye’nin En Değerli Markası’ seçilen Türk Telekom’un başarısında ses, veri, video ve içerik alanında katma değerli yakınsama ürün ve hizmetlerinin yanı sıra, yatırımları da önemli rol üstlendi.  Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda katma değerli ürün ve hizmetler geliştirmeye ve yatırım yapmaya devam eden Türk Telekom, önümüzdeki yıllarda da marka alanındaki bu başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

0